Czuję i reaguję – współdziałanie wewnątrz organizacji

Pracuję w sposób holistyczny, gdyż każda firma to złożony system, wymagający indywidualnej drogi. Identyfikuję potrzeby organizacji poprzez współdziałanie na wszystkich możliwych poziomach oddziaływania, przechodząc przez kolejne stopnie poznania i rozwoju:

Biznes w pełni z ludzką twarzą (autorskie warsztaty)

Każdy warsztat prowadzę w formule autorskiej „metody” WYCZUWAJ I REAGUJ. Co to oznacza? Razem stworzymy unikalny scenariusz spotkania, podczas którego będziemy ze sobą współdziałać. Ja będę tylko wstępem i tłem, a Wy odegracie główną rolę. To będzie żywa konfrontacja Waszych doświadczeń.

Autorskie warsztaty SAMOORGANIZACJA W ŚWIECIE VUCA

Każdy warsztat prowadzę w formule autorskiej metody WYCZUWAJ I REAGUJ. Co to oznacza? Razem stworzymy unikalny scenariusz spotkania, podczas którego będziemy ze sobą współdziałać. Ja będę tylko wstępem i tłem, a Wy odegracie główną rolę. To będzie żywa konfrontacja Waszych doświadczeń.

Autorskie warsztaty WORK-LIFE BALANCE NIE ISTNIEJE?!

Każdy warsztat prowadzę w formule autorskiej metody WYCZUWAJ I REAGUJ. Co to oznacza? Razem stworzymy unikalny scenariusz spotkania, podczas którego będziemy ze sobą współdziałać. Ja będę tylko wstępem i tłem, a Wy odegracie główną rolę. To będzie żywa konfrontacja Waszych doświadczeń.  

Wystąpienia konferencyjne

Odkąd założyłam www.zludzkatwarza.com dzielę się z Wami moimi doświadczeniami również na żywo. A Wy mnie słuchacie, zadajecie pytanie, na które z przyjemnością odpowiadam. Zapełniam kalendarz na przeszłe miesiące, zatem jeśli chcecie mnie usłyszeć, napiszcie proszę czlowiek@zludzkatwarza.com 

Rozmowa TWARZĄ W TWARZ

Kiedy spotykamy się i rozmawiamy, często chcecie porozmawiać dłużej i więcej… zgłębić jakiś temat. Czasami są to niekończące się rozmowy, dlatego też w odpowiedzi na Wasze potrzeby i z uwagi na to, że nieustannie się przemieszczam, mogę spotkać się z Wami w wybranym przez Was miejscu i czasie – dajcie znać wcześniej, spojrzę w kalendarz […]

Rozmowa ON-LINE

Kiedy spotykamy się i rozmawiamy, czy w rzeczywistości, czy wirtualnie, często chcecie porozmawiać dłużej i więcej… zgłębić jakiś temat. Dlatego też w odpowiedzi na Wasze potrzeby, chętnie spotkam się z Wami również on-line. Dajcie znać wcześniej, spojrzę w kalendarz i wspólnie ustalimy optymalny termin.